Iki BLOOM Medus mokymų liko visai nedaug. Sužinok daugiau.
00
:
00
:
00
:
00

Žinok, atėjai čia pačiu laiku.
Atsipalaiduok.
Iškvėpk.
Čia Tu saugi.​

Sveika, mieloji,

Ačiū, kad atkeliavai pas mane. Ačiū, kad susitikom būtent ČIA. Ir būtent DABAR. Dabar, kai per savo autentišką kelionę į save ne tik pririnkau daugybę patirčių savo gyvenime, bet svarbiausia – leidau sau sustoti ir tas nuostabias, nepakartojamas patirtis paversti savo stiprybe. Savo tikrąja stiprybe visoms save išsibarčiusioms moterims – DUOTI nuostabiai veikiančias ir transformuojančias ne tik mūsų kūnus, bet ir sielas, PRAKTIKAS.

Mano kelionė buvo ilga. Labai ilga. Su daugybe skausmingų patirčių, drąsos ir PASITIKĖJIMO reikalaujančių sprendimų. Todėl visa savo siela tikiu, kad būtent DABAR jau galiu duoti Tau pačią geriausią ir tikriausią asmeninio AUGIMO sistemos versiją.

Viskas, ką rasi šioje patyrimų, atradimų ir vidinių transformacijų kupinoje platformoje atėjo iš mano autentiškos kelionės į save. Kelionės, kai prieš dešimtmetį turėjau absoliučiai viską, kas vadinama SĖKME – darbą tarptautinėje korporacijoje, svajonių atlyginimą, gyvenimą pačiose nuostabiausiose pasaulio vietose, pozicijas, apie kurias dažna moteris tik pasvajotų.

Apkeliavau daugiau nei 30 pasaulio šalių, gyvenau keturiuose kontinentuose, bet deja neturėjau nieko, kas vadinama LAIME. Neturėjau vidinės harmonijos, ramybės, tylos, meilės sau ir pasigėrėjimo savimi. Nežinojau, kas yra kūno ir sielos balansas, seksualinė-kūrybinė moters energija. Nejaučiau absoliučiai jokio gyvo džiaugsmo, bet visada visada buvau ŽINGEIDI, drąsi ir aktyvi pasaulio svajotoja. Visada tyrinėjau pasaulį, gėriau jį į save ir visada žinojau, jog yra KAŽKAS DAUGIAU nei materija, kažkas daugiau nei blizgučiai, deimantai, pinigai.

Aš niekada nebijojau keliauti… Keliauti drąsiai iš visos širdies… Turbūt tai dėl mano genų ir atsinešto gyvenimo scenarijaus. Drąsa gyventi, pasitikėjimas visata, pasauliu ir ypatingas noras pažinti jį, visas jo KULTŪRAS visada gyveno manyje, visada. Ir turbūt todėl man buvo skirta suprasti skirtingus pasaulio polius, įvairias žmonių grupes, verslo sritis. Mano teisės studijos Vilniaus universitete, verslo – Prancūzijos Lilio universitete, progresyvus karjeros augimas – Jungtinėse Amerikos Valstijose, Indijoje ir kituose kontinentuose aktyvavo mano kairįjį pusrutulį – struktūriškumą, aiškumą bei galimybę gautas autentiškas žinias susisteminti, paaiškinti tai, kas neapčiuopiama, ir transformuoti į lengvai ir aiškiai suprantamą kalbą kiekvienai autentiškai moteriai, kurią KIEKVIENĄ besąlygiškai gerbiu.

Mano noras suprasti kaip funkcionuoja žmogus, ypatingai moteris, kaip veikia jos kūnas, siela, energijos – atvedė mane į holistinį suvokimą, kad viskas yra viena visuma. Absoliučiai viskas yra svarbu. Viskas. Visos patirtys, jausmai, emocijos, maistas, kūno judėjimas, jo taškų atpalaidavimas, visų sričių apjungimas ir harmonizavimas – viskas yra viena KIEKVIENOS moters autentiška visuma.

Turbūt todėl man buvo leista patirti transformuojančią Ajurvedos galią Meksikoje, gauti atsakymus iš jogos, meditacijos ir senųjų dvasinių žinių jos gimtinėje – Indijoje, suprasti kūno sandarą, pagrindinius jo taškus, kanalus ir taip pajausti kūno energijų tėkmę per japonų savęs pažinimo ir harmonizavimo senąjį terapinį mokymą Jin Shin Jyutsu ir daugelį kitų pasaulinio lygio mokslų, kuriuos baigiau ir svarbiausia – perleidau per save ir integravau į savo gyvenimą.

Būtent todėl save vadinu pasaulio siela, ieškanti autentiškų kelių, pačių geriausių, kaip aš vadinu šakninių, mokytojų-praktikų, kurių siūlomos praktikos yra jų gyvenimo būdas.

Taip į mano gyvenimą atkeliavo ir pasiliko tūkstantmečius skaičiuojanti Kundalini jogos tradicija, kurią perėmiau ir toliau mokausi iš pačių geriausių Indijos (ten, iš kur gimė pati tradicija) mokytojų – Krishna Kaur, Jai Hari Singh, Gurudev Singh, Jap Singh. Kiekviena savo kūno ląstele dėkoju už nuoširdų vedimą šioje lankstaus kūno, tiesaus stuburo ir energijų išjudinimo kelionėje savo vedliui Jai Hari Singh.

Buvimas šalia ir mokymasis iš pačių geriausių – leido man dar labiau pajausti ir atverti mano vidinį norą ir pajautimą vesti kitas moteris jų sielos kelionėje. Joga, OSHO meditacijų instruktorės vaidmuo aktyvavo mano kūrybinę-seksualinę energiją (dešinįjį pusrutulį). Todėl APJUNGIMAS abiejų savo pusrutulių: gilinimasis į moters energetinę sistemą, hormonų veiklą, mokslai neurosomatinio perprogramavimo (Neuro Somatic Reprogramming) kartu integruojant moters kūrybines galias, kūną, astrologiją, leido man visapusiškai suprasti moters galios sistemą.

Todėl labai prašau tiesiog pasitikėk ir leisk Tave vesti, padėti Tau išsluoksniuoti, atverti Tavo absoliučiai autentišką žiedą. Patikėk manimi – visos patirtys, kurias gavai šiame savo gyvenime – gyvybiškai reikalingos, auginančios ir transformuojančios, vedančios Tave į didžiausią Tavo potencialą, geriausią Tavęs versiją ir galią. Tik pasitikėk… leisk Tau padėti tai išlaisvinti.

Su meile,
pasaulio keliautoja​

renginiai:

Renginių kalendorius

[MEC id="2441"]

bendruomenėje rasi:

Čia Tu vėl iš naujo surinksi save. Pajausi save, savo kūną, sujungsi jį su savo siela. Atrasi harmoniją, išlaisvinsi savo seniai užspaustas emocijas, seksualinę energiją – taip atrasi gyvenimo kūrybą, džiaugsmą, savirealizaciją – tai reiškia – malonumą gyventi. Taip taip.

Bloom yra kruopščiai sukurta UNIKALI moters visapusiško augimo ir moteriškumo atskleidimo platforma, apjungianti moters fizinį, emocinį bei mentalinį kūnus, garantuoja ILGALAIKĮ vidinį ir išorinį pokytį kiekvienai asmenybei.

Būk tikra, jog šiuose kursuose tūkstantmečius skaičiuojanti Kundalini jogos tradicija integruota kartu su pasaulinio lygio visapusiška savęs tyrinėjimo sistema per moters energetinių centrų (čakrų) harmonizavimą, seksualinės-kūrybinės energijos, vidinės galios aktyvavimą bei asmeninis vedimas – leis Tau išlaisvinti save.

 • Ypatingą, gilų turinį, transformuosiantį Tavo gyvenimą;
 • Teoriją integruotą su praktika (kūno judėjimu), taip išjudinant visas energijas, kurios metų metais stovėjo Tavo kūne;
 • Ryšį su savo kūnu – išmoksi klausyti ir atpažinti kūno siunčiamus signalus, valdyti savo energijas;
 • Tikras, nenugludintas pasaulinio lygio guru istorijas;
 • Autentiškas sistemiškai išdėstytas ir labai paprastai perduodamas metodikas, reikalingas Tavo kasdieniam augimui;
 • Informacijos vientisumą, kuris tau duos harmoningą ir laipsnišką Tavo pačios analizę ir skleidimąsi;
 • Čia išmoksi atpažinti savo poreikius, nubrėžti savo ribas su meile;
 • Visa sistema leis Tau subalansuoti save kasdien – taip atsikratyti reakcingumo;
 • Nersime į autentišką ypatingai jautrios, bet gyvybiškai svarbios moters s.eksualinės – gyvybinės energijos analizę;
 • Čia Tu rasi patogią prieigą prie aiškiai ir struktūruotai išdėstytos teorijos, prieinamos Tau patogiu metu;
 • O kur dar YPATINGŲ moterų bendrystė ir tas jausmas būti kartu apie tą patį;
 • Ir dar- autentišką, gydančią darbo su vidiniu vaiku programą;
 • Bei savo ypatingos vyriškos ir moteriškos energijų aktyvavimą ir harmonizavimą.

Žinok, kad Bloom’as neturi amžiaus. Jis absoliučiai tinka kiekvienai moteriai, nepaisant to, kokiame etape esi.

Tikrumas, dėmesys erdvei ir kiekvienai atskirai, turinio gylis, integruota kūno praktika, konkretumas, aiškus minčių srautas,programos struktūra ir asmeninis vedimas yra tai, ko Tau reikia, kad saugiai ir veiksmingai keliautum šią ypatingą SAVO kelionę.

Todėl dar kartą iškvėpk, įkvėpk ir pasitikėk.

Nes čia BLOOM. Tai lyg gaivus vasaros lietus pievos gėlėms. Čia dvasinis, emocinis ir fizinis atgimimas. Čia atsiskleidimas ir sužydėjimas. Čia sielos anatomija.

Leisk sau skleistis. Dabar pats tinkamiausias Tau laikas.

Žinok, kad Bloom’as neturi amžiaus. Jis absoliučiai tinka kiekvienai moteriai, nepaisant to, kokiame etape esi.

Tikrumas, dėmesys erdvei ir kiekvienai atskirai, turinio gylis, integruota kūno praktika, konkretumas, aiškus minčių srautas,programos struktūra ir asmeninis vedimas yra tai, ko Tau reikia, kad saugiai ir veiksmingai keliautum šią ypatingą SAVO kelionę.

Todėl dar kartą iškvėpk, įkvėpk ir pasitikėk.

Nes čia BLOOM. Tai lyg gaivus vasaros lietus pievos gėlėms. Čia dvasinis, emocinis ir fizinis atgimimas. Čia atsiskleidimas ir sužydėjimas. Čia sielos anatomija.

Leisk sau skleistis. Dabar pats tinkamiausias Tau laikas.

Nepraleisk mokymų,
sužinok naujienas!

Įrašyk savo elektroninio pašto adresą