Iki BLOOM Medus mokymų liko visai nedaug. Sužinok daugiau.
00
:
00
:
00
:
00

Dažniausiai užduodami klausimai

Į šiuos drabužius sudėjom savo kada nors turėtus kompleksus. Tad raišteliai įgalina modeliuoti siluetą pagal nuotaiką, orą, asmeninę ciklo fazę.

Kvėpavimo praktikose, ypatingai ir Kundalini jogoje, yra gausu kvėpavimo pilvu. Šioje kolekcijoje viskas yra pritaikyta ir galvota apie tai, kad būtų laisvas judesys, kad rūbai gražiai atrodytų bet kokios figūros moteriai, kad rūbai įliemenuotų, netrukdant taisyklingai atlikti praktiką. 

Renkantis audinius, buvome supažindintos su galybe “netikusių” priežiūros eksperimentų rezultatais. Tinkamiausias priežiūros gaires suguldėme kiekvieno rūbo etiketėje.

Visi modeliai yra sukurti būti laisvesni, o ten, kur jiems dera būti prigludusiais, leiski jiems tokiems būti. Kuriant vadovavomės standartinėmis dydžių lentelėmis, tad, jei Tavo įprastas dydis yra “M”, tiks ir mūsų modelių “M” dydis.

Yra keletas modelių, kuriuos renkantis gali pažymėti extra ilgio variantą. Šią opciją rekomenduojame toms, kurių ūgis yra daugiau nei 1.74 m. 

Jei netiko dydis ir nori jį pakeisti kitu, susisieki su mumis shop@mybloomonline.com

Atsiųsime siuntos grąžinimo formą ir sutarsime kokiu būdu pristatyti tinkamą dydį. 

Yra keletas modelių, kuriuos renkantis gali pažymėti extra ilgio variantą. Šią opciją rekomenduojame toms, kurių ūgis yra daugiau nei 1.74 m

Jei mūsų dydžių pasirinkimuose neradai savojo (reiktų pvz. XS arba XL dydžio), susieki su mumis shop@mybloomonline.com.

Mūsų turbanas, padarytas iš tokios tamprios medžiagos ir tokio ilgio, kad leidžia galvos odą patempti, ir pridengti viską taip, kad praktikoje jis būtų vertingas, o ne paprasta skara ant galvos. Jis atlieka savo vaidmenį, patempia galvoje esančius meridianų taškus ir stimuliuoja.

Šioje kolekcijoje viskas yra pritaikyta ir galvota apie tai, kad būtų laisvas judesys, kad rūbai gražiai atrodytų bet kokios figūros moteriai – nesvarbu, ar ji stambesnė, aukštesnė, žemesnė, – kad rūbai įliemenuotų, kad neverstų nukreipti dėmesio nuo savo susitelkimo ir svarstyti, „gal storos rankos“ ar „kur kokia rinkė“. Rūbo detalės tarsi ir paslepia, ir tuo pačiu metu jos puošia rūbą, ir svarbiausia – jos atlieka funkciją padėdamos moteriai jaustis patogiai.

Rishikesh Ashram pants kelnės, marškinėliai Ibiza Top puikiai tinka ir vyrams. Netrukus kolekciją papildysime ir kitais modeliais. Sekite naujienas. 

Parašyki mums shop@mybloomonline.com, ieškosime sprendimo drauge.

Prekes visoje Lietuvos teritorijoje pristatome per 3-4 darbo dienas. Švenčių laikotarpiu prekių pristatymas gali kiek vėluoti dėl kasmetinio prieššventinio šurmulio.
Jei mūsų parduotuvėje pastebėjai, kad Tavo norimo įsigyti modelio ar dydžio nebeturime, parašyki mums į  shop@mybloomonline.com. Įprastai užsakymų papildymą vykdome per 7 darbo dienas, tad Tave Tavo norimas modelis ar dydis pasiektų per 10-11 darbo dienų.