Bloom_vertical_inverse_Shop

Čia rasite visko, ko reikia jūsų ritualui

Tai daugiau nei parduotuvė. Čia surinkta informacija, žinios pasakos apie pasiruošimą ritualui ir kodėl tai yra svarbu, apie patį ritualą ir tam tikrų veiksmų seką, apie rituale naudojamus elementus, daiktus, praktinį kiekvieno elemento ar daikto pritaikymą rituale, jo simbolinę reikšmę.

VORTEX dress
66,00 
SEDONA ritual dress
74,00 
TULUM Top
47,00 
MOUNT SHASTA Top
68,00 
IBIZA Top
52,00 
BALI Top
47,00 
AVALON Top
60,00 
YING Tights
68,00 

Kundalini inspired RITUAL WEAR kolekcija

Pasak Jūratės, ritualas šių laikų moteriai – tai ypatinga akimirka. Tai momentas, kuomet atsisukame į savo vidų, sustyguojame savo gyvenimą, kad jis tekėtų sklandžiau, darniau, atskleistų mums daugiau kasdienybės skonių. Tai momentas, kuomet susijungiame ir su savo svajonėmis, troškimais, jas dar sykį pasitikriname, dar sykį priglaudžiame prie savęs, dar sykį įkvepiame viltį, kad jos kuo palankiausiai išsipildys…. Ritualo atlikimas yra šventė savaime, tad norisi, kad ir kiekvienas drabužis primintų apie tą ritualą – štai kodėl gimė kundalini įkvėpta ritualinė apranga.

„Siuvimas ir drabužiai man leidžia tikėti savo nuoseklumu, nes jie lydi mane visą gyvenimą, skirtingai nei daugybė kitų sričių. Tai – mano hobis šalia mamos vaidmens ar karjeros IT rinkoje. Per stilingos ir patogios aprangos kūrimą medituoja mano širdis. Ji tyliai ir ramiai meditavo iki tol, kol nesutiko Jūratės Bitinaitės. Su ja drauge, it su nuostabia banga, ši mano išraiška iškeliavo iš tykios zonos tiesiai į Karibus! Prisiekiu! Patikrinkite puslapyje nuotraukas.“ – juokiasi Diana.

Kundalini inspired Ritual Wear

Apranga nėra tai, kas už tave atlieka ritualą, bet padeda jaustis gerai ritualo metu. Jaustis gerai… Moteris jaučiasi gracinga, subtili, pasipuošusi, šventiška… Ritualo atlikimas yra šventė savaime, tad norisi, kad ir kiekvienas drabužis primintų apie tą ritualą – štai kodėl gimė kundalini įkvėpta ritualinė apranga.

Aprangos esmė – susikryžiuojančių juostų, galvos uždengimo skraistės, mazgų ir laisvumo yra tam, kad nereiktų įsitempti atliekant pratimus, būtų patogu. Rūbas pritaikytas tam, kad būtų galima ir sukryžiavus kojas sėdėti, ir laisvai judėti karvės-katės poza, ir bet kokiam kitam veiksmui. Kundalini tradicijoje rūbas visuomet buvo laisvesnis, o aptempti apdarai atsirado tik tuomet, kai kažkas užsimanė pademonstruoti kūno formas nuotraukose.

Šioje kolekcijoje viskas yra pritaikyta galvojant apie tai, kad būtų laisvas judesys, kad rūbai gražiai atrodytų bet kokios figūros moteriai – nesvarbu, ar ji stambesnė, aukštesnė, žemesnė, – kad rūbai įliemenuotų, kad neverstų nukreipti dėmesio nuo savo susitelkimo ir svarstyti, „gal storos rankos“ ar „kur kokia rinkė“. Rūbo detalės tarsi ir paslepia, ir tuo pačiu metu jos puošia rūbą, ir svarbiausia – jos atlieka funkciją padėdamos moteriai jaustis patogiai.

„Norėjau, kad ši kolekcija tiek Lietuvoje, tiek ir bet kur pasaulyje esančioms moterims simbolizuotų Žemėje esančias ypatingas galios vietas, apie jas papasakotų, leistų pasisemti atliekamam ritualui įkvėpimo, darnos ir jėgų. Kiekvienas iš sukurtų rūbų turi tam tikrų savybių, kurios atspindi tas galios vietas ir pagal ten gyvenančių ar besilankančių žmonių gyvenimo būdą, pagal tų vietų tradicijas, leidžia įsivaizduoti ir tarsi susijungti su tomis išties ypatingomis vietomis, jų specifika, jų energetikos dažniu, elektromagnetine vibracija.“ – pasakoja Jūratė.

„Štai, tarkime Kosta Rikoje visur aplink želia džiunglės. Čia dera kombinezono modelis. Tulume norisi besiplaikstančių vėjyje suknelių ar kelnių-sijonų, prie kurių dera tulumiečių mada su skrybelėmis ir plunksnomis. Prie kiekvieno rūbo rasi įkvėpiantį pasaulio galios vietų aprašymą.“

„Šios aprangos esmė – deramas pasirengimas ritualui. Juk dažnai turiu laiko sau būtent anksti ryte, ruošdamasi praktikai įlendu į tokį rūbų rinkinį ir jau jaučiuosi pasipuošusi, nors specialiai tam kaip ir nesiruošiau, netraukiau suknelės iš spintos. Ūgtelėjus sąmoningai nebesinori jogos daryti su timpomis, juo labiau – su „treningais“ ar pižama, o puošni suknutė visiškai tam nepritaikyta.“

„Dėl to ir šie modeliai tokie, ir kelnės tarsi kelnės, tarsi sijonas, ir palaidinės tokios, kurios tinka ir prie timpų, tačiau jas apsivilkus jau esu labiau pasipuošusi ir iškilmingesnė. Kiekvienas šios aprangos elementas turi tam tikrą savo funkciją, taip pat ir turbanas, padarytas iš tokios tamprios medžiagos ir tokio ilgio, kad leidžia galvos odą patempti, ir pridengti viską taip, kad praktikoje jis būtų vertingas, o ne šiaip skara ant galvos. Jis atlieka savo vaidmenį, patempia galvoje esančius meridianų taškus ir stimuliuoja.“

Rūbas jogos praktikos pats vienas neatliks, bet moteris jos metu jausis graži ir pasipuošusi. Ši apranga primena, kad joga – tai ritualas sau, jam ruošiuosiu, ir puošiuosi. Praktikos metu esu graži. Esu Moteris iš didžiosios raidės.

„Jau pradinėje kūrybos stadijoje abi su Jūrate supratome, kad tai bus daugiau nei tik kundalini drabužiai.“ – pasakoja Diana, – „Tikiu, kad su šiais drabužiais tu gali daryti jogą, važiuoti dviračiu, pasitikti vaikus iš mokyklos, važiuoti apsipirkti ar prie jūros. Bet kuriame Tavo rituale jie bus sąjungininkai.“