Iki BLOOM Medus mokymų liko visai nedaug. Sužinok daugiau.
00
:
00
:
00
:
00

Šiandien, mes – moterys, esame nuolat skubančios, užimtos, paskendusios rūpesčiuose ir savęs suvokimo klausimuose, ieškančios vidinės ramybės, pilnatvės ir savęs.  Ar pastebi, kaip vis labiau tampa tikras iššūkis sulėtinti tempą, ramiai reaguoti, nekontroliuoti, atleisti, priimti, įgyvendinti savo norus, įsiklausyti ir išgirsti save, savo kūną? Ar tiesiog suprasti savo kūno siunčiamus signalus tokius, kaip skausmas, nerimas, nuovargis, nemiga, virškinimo problemos ir kt.? O man ir daugumai kitų moterų juk lydintis troškimas būti kupina gyvybinės energijos, skleistis ir žydėti kaip gražiausias žiedas, džiuginti ne tik aplinkinius, bet ir save, būti gausoje ir pilnatvėje. Juk mes, moterys – to ir vertos! Ar tau tai pažįstama? 

Bloom kursų pagrindinis tikslas – ne tik teorinės žinios ir praktikos, bet ir jų integracija, kad Tu išmoktum visa tai taikyti savo kasdienybėje ir transformuotum savo gyvenimo kokybę.

Kviečiu ir esi laukiama sakralioje moteriškoje BLOOM erdvėje, kartu su manimi, kuri kaskart vis su šypsena rodys į Tavąją širdį ir primins, kad ten gyvena tavo pati geriausia draugė. 

Pasirink kursą – Pagrindinis BLOOM, BLOOM Medus, BLOOM Mentorystė, Kundalini joga.

Bloom bendruomėnės meilės laiškai

PAragauk

Gauk pirmą dalį kurso nemokamai.