Iki BLOOM Medus mokymų liko visai nedaug. Sužinok daugiau.

Kai moteris įgalinama moteriškumui... Jos nesustabdysi.

Su moterų genties palaikymu mes pajaučiame savo galią, pamatome save kitose moteryse ir perduodame savo moteriškąją energiją Genties ratu, kad visos kartu būtume atsparesnės kasdienio gyvenimo rūpesčiams.

Bloom metinės narystės paskaitos jau čia pat.

Negali sulaukti? Užsiregistruok jau dabar ir lauk mūsų motyvuojančio laiško.

Pajusk Bloom Genties alsavimą!

Ar jautiesi viena, nesuprasta, nori kažkam įrodyti, kad viduje tu kitokia?

Vis bandai ir bandai, ir nepavyksta iki galo? Ar esi kada pagalvojusi apie tai, kad jau atėjo laikas mylėti save ir tai JAU yra BŪTINYBĖ?

Ir jeigu savo kūno formas palaikai sporto salėje ar jogos studijoje, galbūt atėjo laikas pasirūpinti savo sąmoningumu ir įsigyti metinį abonementą įgalinančioms žinioms, praktikoms, gyvos bendruomenės palaikymui?

Aš suprantu tave.

Tai daugeliui mūsų nėra lengva. Pripažinti, kad vienai sunku. Pripažinti, kad nori tai pakeisti. Žengti žingsnį ir įsimylėti save. Rūpintis savimi. Ir tai nėra bogai.

Su tavimi viskas yra gerai.

Mano vienuolika metų aktyvių paieškų – tai keliasdešimt baigtų mokymų, kursų, studijų, asmeninė saviugda ir veiksmingiausios praktikos sutalpintos į Bloom virtualius ir gyvus mokymus, sveikatinimosi, pokyčių bei dvasinio tobulėjimo stovyklos, emocinis, protinis ir kūno balansas, harmonija bei galimybė man pačiai praktikuoti tik man patogiu metu.

Aš pajaučiau, kad nesu viena šioje žemėje, šioje Visatoje. Pajaučiau save kiekvienoje sutiktoje moteryje, ir kad esu visų moterų dalis. Genties dalis.

Taip atsirado poreikis dalintis įgytomis žiniomis ir pajautimais. Taip atsirado Bloom gentis, gimusi iš širdies ir sąmoningai atradusi savo formas.

Bloom gentis yra galimybė tau tapti tokia savęs versija, kokia nori tapti!

Įsiklausyk į savo širdies šauksmą, pajausk tai savo siela.

Metinė gyva narystė apie tai, kas vyksta šiandien.

Tarsi gryno oro gurkšnis, leidžiantis jaustis taip, lyg galėtum viską atlikti gyvenime su besąlygine meile ir rūpesčiu sau bei trupučiu meistriškumo…

Juk TAU ir visoms mums yra svarbu gebėti atpažinti emocijas ir įvaldyti savas būsenas, suvokti streso įtaką kūnui, pradėti gaudytis planetų trajektorijose ir jų poveikyje mums. Ir kartu turėti efektyvių, daug laiko nereikalaujančių praktinių instrumentų rinkinį, kuriuo galėtum lengvai pakeisti savo būseną. 

Juk tu ieškai geriausio sprendimo sau?

Aš kviečiu tave tapti sujungiančios BLOOM genties dalimi.

Tačiau tai nėra dar vienas kursas. 

Tai nėra žingsnis po žingsnio programa, struktūruota mokytis pasiekti naują formą, paleisti senas programas ir kur jūs turite neatsilikti (arba privalote pasivyti!) nuo visos  grupės. 

Čia nėra paskaitų, kurias reikia išklausyti paeiliui ir tuo pačiu metu, kaip ir kiti bendruomenės nariai.

Čia nėra streso, jog nespėjai peržiūrėti įdėtos medžiagos ar nepadarei namų darbų. 

Bloom Gentis – tai GYVA bendrystė ir galimybė dalintis, kartu ir Tais Kylančiais Procesais, kuriuose esi būdama kituose kursuose.

Bloom metinė narystė – tai tokiais pačiais interesais vibruojanti Gentis:

Galvok apie šią narystę kaip apie asmeninį tobulėjimą vienu metu daugeliu temų, tarsi „švedišką stalą“ sielos ir kūno poreikiams. Tu pasiimi tai, ką nori, kada tik nori, ir panaudojant tavo tobulą būdą tai padaryti.

 

 

Prisimink, kad tavo augimas yra geriausia investicija, kurią gali padaryti, o bendruomenė ir uždaras klubas kiekvieną mėnesį užtvirtins tavo motyvaciją ir padės pasiekti disciplinos, kurios dėka tavo įdirbis taps įpročiu.

Tau nereikia kentėti vienai.

Tau nereikia ieškoti atsakymų vienai.

Pasinaudok Genties galia. Pasiimk tai, ką tau siūlo Gentis. Rūpintis savimi nėra savanaudiška. Mylėti save nėra savanaudiška. Tai būtinybė. Perskaityk tai dar kartą.

Aš sukūriau Bloom Gentį iš saugios, palaikančios, motyvuojančio, holistinės bendruomenės poreikio ir meilės savo genčiai.

Gal kažkam tai nuskambės savanaudiškai. Tačiau mylėti save nėra savanaudiška, tai būtinybė.

Man asmeniškai padėjo tai, ką siūlau išbandyti ir tau – subalansuotą mitybą, Kundalini jogą, kūno terapiją, energetinės ir funkcinės sistemos balansavimą, meditaciją, kvėpavimo praktikas, harmoningą santykį su savimi ir aplinka.

Čia mano, Jūratės Bitinaitės, ilgametė, išbandyta, kruopščiai atrinkta patirtis ir kitų mokytojų praktikos ir žinios

Ar Bloom narystė man tinka?

Ypatinga Bloom Genties metinė narystė,

nes ši Gentis yra Tavo Gentis.

Ir atsiradai čia neatsitiktinai. Pasitikėk savo Intuicija!

Genties idėja – tai gyva kassavaitinė erdvė, atspindinti tai, kas vyksta tiek kolektyviai, tiek individualios sąmonės perspektyvose.

Genties formatas – lengvai ir sau patogiu laiku įsisavinamas turinys, galimybė gauti atsakymą apie kylančias būsenas, efektyvios trumpos praktikos geriau jaustis.

Genties turinys – iš patirties sumoderuotos temos, kurios kyla žengiantiems sąmoningumo keliu, dalyvaujantiems saviugdos kursuose.

Genties lektoriai – specialistai ir patyrę vedliai/konsultantai, kurių kuruojamos sritys atspindi Būsenas, Kūną, Emocijas, Santykių prizmę.

Pamilk save ir pakeisk savo gyvenimą.

Susipažink su genties temomis