Iki BLOOM Medus mokymų liko visai nedaug. Sužinok daugiau.

Kviečiame į nemokama renginį, kuris leis pažinti save.

Kam skirtas šis vebinaras?

tau. mamai. draugei. mums.

Galime pradėti keistis studijuodamos savo emocijas, nuotaikas, skausmą, kuris apsireiškia per mūsų biologinį programavimą.

Tačiau galime nerti giliau – giliau į savo kūną ir savastį, atkreipti dėmesį į vieną svarbiausių biologinių mechanizmų. Spalio 9 d. kviečiu susipažinti, išjausti ir atrasti savąjį 0rgaz.mą saugioje, moterims skirto vebinaro aplinkoje.

Atsakymai į klausimus:

Ko gali tikėtis?

Data: Spalio 9 d

Trukmė: 15:30- 17:30

RENGINYS NEMOKAMAS. JUNKIS!

VEBINARĄ VES

JŪRATĖ BITINAITĖ

Holistinės gyvensenos, asmeninio augimo ir kundalini jogos bei tantra praktikų mokytoja, praktikė ir mokomųjų seminarų lektorė. Taip pat ji yra išskirtinių patyriminių kelionių – retritų organizatorė ir vedlė Meksikoje, Lietuvoje, Indijoje. Jūratė dar prieš 10 m. susidomėjo Ajurvedos galia, praktikavo ir yra prisilietusi prie daugelio kūno fiziologiją bei emocines būsenas transformuojančių praktikų Meksikoje, Indijoje, Ibisos saloje, Balyje.

Įkvėpta ryšio tarp fizinio kūno ir sąmonės bei galimybių skaityti kūno siunčiamus ženklus, ji sistemingai ieškojo metodų vedančių į kūno ir sielos balansą. Per savo patirtį atrinkusi labiausiai transformuojančias žinias bei praktikas, ji sukūrė autentišką BLOOM mokymų programą – Alchemija, Medus, Dharma, Mentorystė, Kvėpavimo ir Kundalini jogos kursai.

BLOOM platforma subūrė ir įkvėpė šimtus moterų, ir besilaikančioms mokymų bei praktinės disciplinos suteikė ilgalaikių apčiuopiamų teigiamų pokyčių jų kasdienybei

4QEcMqPTSSgM1Vi3x7ww_Mario___Michael_Matthew_Photographer_3_Star__118_jpg

Norintys sužinoti daugiau apie  BLOOM platformą bei atrasti kitus kursus kviečiame tai padaryti čia (https://mybloomonline.thinkific.com).