Pristatymo sąlygos

 • Prekes visoje Lietuvos teritorijoje pristatome per 3-4 darbo dienas. Švenčių laikotarpiu prekių pristatymas gali kiek vėluoti dėl kasmetinio prieššventinio šurmulio.
 • Jei šiuo metu nebuvo tavo norimo modelio, ar pageidaujamos spalvos, dydžio, parašyki mums el. laišką shop@mybloomonline.com. Pasirūpinsime, kad kuo greičiau galėtume tave pradžiuginti. Paprastai tai mums pavyksta per 10-11 dienų. 
 • Prekes siunčiame per kurjerius arba paštomatus. Užsisakant prekes nepamirški įvesti telefono numerį, kad galėtume suderinti tavo siuntos pristatymo laiką. 
 • Ritual Wear galime atsiųsti į bet kurią pasaulio šalį. Parašyki mums el. p. shop@mybloomonline.com kur kolekcijos grožybės keliauti ir mes pasirūpinsime, jog Ritual Wears grožiai pasiektų Tave, kad ir kur būtum.
 • Siuntimo kaina nurodyta įsigyjant prekę.Grąžinimo sąlygos

 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju, apie tai raštu pranešdamas Pardavėjui per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos, vadovaujantis 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“.

 

 • Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;

  Jei prekės pakuotė pažeista arba prekė vizualiai matomai buvo panaudota pinigai nebus grąžinami.

  Jei prieš tai išvardintos sąlygos yra įvykdytos, turėtumėte rašyti laisvos formos prašymą grąžinti prekę nurodant vardą ir pavardę, sąskaitos – faktūros numerį, prekės pavadinimą ir kainą, sąskaitos numerį, kur turėtų būti grąžinti pinigai. Taip pat turite parašyti, kad sutinkate, jog iš grąžinamos sumos bus išminusuotas pristatymo mokestis.

  Šį prašymą turite atsiųsti el.paštu shop@mybloomonline.com. Kai gausime prašymą ir jį patvirtinsime, Prekę turite atsiųsti per kurjerį nurodytu adresu. Įmokėta pinigų suma Pirkėjui grąžinama, pervedant pinigus į Pirkėjo sąskaitą, per 15 kalendorinių dienų nuo Pirkėjo pranešimo raštu apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą.

  Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

  Remiantis LR Ūkio ministro įsakymu 6.362 straipsnio 4 dalimi kokybiški siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 62.07–62.08) nekeičiami ir atgal nepriimami