Iki BLOOM Medus mokymų liko visai nedaug. Sužinok daugiau.
00
:
00
:
00
:
00
Mario-Michael-Matthew-Photographer-024-scaled-1200x800
Tavo ritualams Ritual Wear drabužių kolekcija
Drabužiu kolekcija ne tik praktikoms, bet ir kasdieniams ritualams
Tavo ritualams Ritual Wear drabužių kolekcija
Drabužiu kolekcija ne tik praktikoms, bet ir kasdieniams ritualams

Sveika atvykusi į moters kūno ir sielos harmonizavimo namus

Dabar gali tiesiog atsikvėpti. Tu mus radai. Ir radai pačiu Tau tinkamiausiu laiku, nes net neabejoju, jog JAU esi pasiruošusi giluminiam savęs pažinimui ir pokyčiui… pokyčiui KASDIEN sėkmingai ir laimingai kurti savo Gyvenimo kokybę su stipria Atsakomybe ir džiuginančia Gausa, nebarstant savosios vidinės gyvybinės-seksualinės energijos, jaučiant savo fantastišką kūną, jo signalus ir visiškai įgalinant savyje Visus Moteriškosios Prigimties aspektus.

Tikiu, kad ilgai ieškojai. Daug išbandei.. Kartais taip pavargdavai, mesdavai viską, ką žinai, ir dažnai net nebežinodavai, ką žinai…

Tada tylų rytą kildavai NAUJAI su tvirtu žinojimu, jog RASI, nes yra kažkas daugiau nei tik Tavo kūnas, nei tik protas ir jo vis skambančios programos, priekaištai sau ir nuolat pasikartojančios situacijos.

Bloom – tai UNIKALI moters kūno ir sielos harmonizavimo bei visapusiško augimo ir moteriškumo atskleidimo platforma kiekvienai moteriai.

Tai dvasinis, emocinis ir fizinis atgimimas.

Pasitikėk.

Apie

Tai galinga ir transformuojanti platforma, harmoningai apjungianti ne tik visus visapusiškam atsiskleidimui ir spindėjimui reikalingus elementus (mentalinį, emocinį, fizinį bei dvasinį), įvairias tūkstantmečius skaičiuojančias pasaulinio lygio metodikas (Kundalini joga, Ajurveda, Jin Shin Jyutsu, Čakrų sistema, Seksualinės-gyvybinės energijos atskleidimas ir kt.), bet ir unikalius asmeninius bei grupinius retritus (angl. retreat), transformuojančias patyrimines-pažintines keliones GALIOS vietose: Meksikoje ir Indijoje, gilumines dirbtuves bei ritualinių ypatingų prekių el. parduotuvę.

Renginių kalendorius

[MEC id="2441"]

Bloom bendruomėnės meilės laiškai

PAragauk

Gauk pirmą dalį kurso nemokamai.