Iki BLOOM Medus mokymų liko visai nedaug. Sužinok daugiau.

Asmeninės konsultacijos

Heading.

Asmeninės giluminės konsultacijos – tai ypač galingas įrankis suprasti save per mane. Šiame gyvenime man buvo skirta patirti daug.. sakyčiau net labai daug gilių ir labai kontrastingų patirčių. Apkeliavau daugiau nei 30 pasaulio šalių, gyvenau keturiuose kontinentuose, pažinau daugybę pasaulio kultūrų, analizavau absoliučiai skirtingus žmonių tipus (nuo verslininkų iki Indijos gyduolių), patyriau transformuojančią Ajurvedos galią Meksikoje, išmokau suprasti žmogaus kūno sandarą, pagrindinius jo taškus, kanalus ir taip pajausti kūno energijų tėkmę per japonų savęs pažinimo ir harmonizavimo senąjį terapinį mokymą Jin Shin Jyutsu, o Indijoje daugybę atsakymų apie šių energijų išjudinimą radau tūkstantmečius skaičiuojančioje Kundalini jogos tradicijoje. Niujorke pabaigtos integruotos mitybos studijos leido man pajausti ypatingą mitybos galią mūsų kūnams – tiek kuriančią, tiek griaunančią.

sage-friedman-HS5CLnQbCOc-unsplash
louis-hansel-7TIUb6CpG_w-unsplash

Visas šias ir kitas unikalias, iš pačių geriausių pasaulio žiniuonių perimtas žinias, aš integravau į savo gyvenimą ir mano noras suprasti, kaip funkcionuoja moteris, atvedė mane į holistinį suvokimą, kad viskas yra viena visuma. Absoliučiai viskas yra svarbu. Viskas. Visos patirtys, jausmai, emocijos, maistas, kūno judėjimas, jo taškų atpalaidavimas, visų sričių apjungimas ir harmonizavimas – viskas yra viena KIEKVIENOS moters autentiška visuma.

Ir visi šie transformuojantys suvokimai, giluminės žinios, empatija, gebėjimas pastebėti talentus, analitinis mąstymas, leidžia man suprasti įvairiausių situacijų, ligų, disbalanso, reakcingumo atsiradimo priežastingumą ir konsultacijų metu pasiūlyti pačius efektyviausius ir unikaliausius šiems sutrikimams bei nuolat pasikartojančioms ir absoliučiai Tau netarnaujančioms situacijoms išspręsti būdus/metodikas.

Esu labai žemiškas, atviras žmogus. Mano drąsa gyventi savo autentišką gyvenimą pilna širdimi ir drąsiai – įkvėps Tave eiti gilyn į save ir transformuoti visas savo patirtis į pačią geriausią savęs versiją. Todėl pasitikėk manimi, mano patirtimi, mano žiniomis, kurių mokiausi iš pasaulio geriausiųjų.

Jurate Adi Namprem Kaur

Ką rasi asmeninėje konsultacijoje?
  • Besąlyginio priėmimo ir įsiklausymo;
    Atvirumo ir begalinio noro Tau duoti viską, kas geriausia;
  • Tavo fizinių, emocinių ir mentalinių sutrikimų priežastingumo išaiškinimo;
  • Būtent Tavo asmeninei situacijai Kundalini jogos krijos parinkimo;
  • Asmeniškai Tau geriausiai tinkančios meditacijos ir kitų binaurinių (?) atpalaiduojančių garsų pasiūlymo;
  • Išskirtinių, būtent Tavo situacijai tinkančių užduočių parinkimo;
  • Tavo unikalumo, talentų ir gebėjimų pastebėjimo;
  • Energetinių taškų savimasažo sekos (pagal Jin Shin Jyutsu mokslą) parinkimo;
  • Asmeninį vedimą bei Tavęs nukreipimą.
sage-friedman-HS5CLnQbCOc-unsplash
Iš begalinės pagarbos ir meilės kiekvienos moters unikalumui – kviečiu Tave susitikti Tete-a-tete konsultacijoje. Leisk Tau padėti suprasti save ir įgalinti Tavyje slypinčią milžinišką vidinę galią ir tėkmę.

Asmeninės konsultacijos kaina:

150€

(Nusipirkę asmeninę konsultaciją, Jūs gausite el. laišką su galimybe pasirinkti konsultacijos laiką. Konsultacijos vyksta Zoom platformoje.)

Nepraleisk mokymų,
sužinok naujienas!

Įrašyk savo elektroninio pašto adresą