Iki BLOOM Medus mokymų liko visai nedaug. Sužinok daugiau.

Tavo kūnui ir sielai

Tu bėgi, leki, pirmauji ir vėl pralaimi, statai ir griauni, pavargsti ir vėl keliesi, bandai daugybę kartų pralenkti pačią save ir Tau niekada negana, tada išsibarstai, nebežinai nei kas esi, nei kur save pametei, nes laiko taip ir neatsiranda. Jo niekada neatsiranda pačiam svarbiausiam Tavo gyvenime žmogui – TAU… Todėl aš kviečiu Tave priimti sprendimą ir sustoti jau dabar. Kol dar ne per vėlu.

O tada aš Tavęs lauksiu ypatingos energetikos pasaulio galios vietoje – MeksikojeTulume, alsuojančiame senovės indėnų – majų civilizacijos istorija, kurią skalauja neišpasakyto grožio žydras Karibų jūros vanduo.

 

Bloom retritai – tai ypatinga Tavo Sielos kelionė, apjungianti transformuojančias praktikas, autentišką, sodrių skonių, spalvų turintį bei sąmoningoms atostogoms subalansuotą maistą, vietinių gyduolių mistiškus ritualus, šokio ritmus, ceremonijas ir fantastiškas keliones atgal laiku į šventąsias vietas.

Profesionaliai sumoderuota retrito programa leis Tau lengvai į Tavo naują kasdienybę integruoti minčių valdymo, intuicijos lavinimo, kūno simptomų atpažinimo ir harmonizavimo, jo subtiliųjų energijų išjudinimo, sąmoningo kvėpavimo, Kundalini jogos praktikas bei asmeniškai tau skirtus sąmoningos mitybos pagrindus.

Todėl priimk sprendimą, susitik su SAVIMI, čia, galios vietoje – Meksikoje, ir pažadu Tau – nustebsi, kiek vidinio gylio, patyrimų atradusi, seksualinės-kūrybinės galios išlaisvinusi ir džiaugsmo energijos prisipildžiusi, Tu sugrįši.

Aistra keliauti, iš visos širdies pažinti pasaulio kultūras visada gyveno manyje, todėl mano patyriminių kelionių žemėlapis skaičiuoja daugiau nei 30 pasaulio šalių, iš kurių dvejose ypatingose pasaulio galios vietose – Indijoje, o dabar ir Meksikoje gyvenu jau kelerius metus. 

Taip iš labai arti patiriu šių ypatingų ir kartu mistiškų pasaulio vietų energetinę galią. Šios subtilios savo istorija bei transformuojančią jėgą kiekvienai asmenybei turinčios vietos leido man dar labiau suprasti save ir tokiu būdu atrinkti pačias nuostabiausias patirtis mūsų sieloms dovanojančias fantastiško grožio vietas, ceremonijas, ypatingus vedlius, gydančias šventyklas visoje Meksikoje ir Indijoje. 

Todėl šios išjaustos ir kruopščiai suorganizuotos, autentiškos, visus svarbiausius žmogaus pojūčius apimančios, patyriminės kelionės, alsuojančios magiška dvasia, skoniais, spalvomis, šokio ritmu bei ypatingais ritualais nuostabiuose gamtos kampeliuose leis Tau susirinkti save ir visą patirčių kolekciją. 

Mario-Michael-Matthew-Photographer-039-scaled

Čia ne tik aplankysi šventąsias pasaulio vietas, senąsias Majų piramides, bet ir dalyvausi šamaniškose apeigose bei skambant būgnams patirsi, apsivalysi ir iš naujo lyg Žemės įsčiose atgimsi senovės majų rituale – Temazcal pirtyje. O tada nersi į itin stiprios energijos per tūkstančius metų po žeme susidariusius gėlo ir druskingo vandens ežerus Senote (angl. Cenote). 

Viskas tik Tavo rankose. Leisk SAU patirti šią gyvenimą transformuojančią sielos kelionę. Priimk sprendimą, o mano komanda padarys viską, kad tai virstų Tavo asmeniniu stebuklu.

Namaste,

Jūratė Adi Namprem Kaur 

[MEC id="2441"]

NEPRALEISK MOKYMŲ, SUŽINOK NAUJIENAS!

Įrašyk savo elektroninio pašto adresą